Chivi ile edindiğin yaşam felsefesi sayesinde yepyeni bir sen olarak

Hayatı uzun soluklu, keyifle, sağlıkla yaşayan birine

tanış,

Beslenme alışkanlıklarını değiştirecek, 

sağlıklı bir yaşama adım atacak yepyeni bir senle

yaşa!

dönüş,

SAĞLIKLI BESLENME

Sağlıklı bir yaşam için beslenmemizi düzenleyip kendi yaşam tarzımıza ve damak tadımıza uygun olacak şekilde devam ettirmemiz mümkün. Doğru alınmış bir beslenme eğitimi size sadece zindelik değil, ömrünüzün her sürecinde sağlık bir yaşam vaat eder. 

AKTİVİTELER

Doğa yürüyüşünden kuş gözlemciliğine, yamaç paraşütünden, binicilik ve dağ bisikletine, sağlıklı yemek yapım derslerinden, çocuklara yönelik eğlence dolu etkinliklere, Chivi’de ailenizle birlikte yapabileceğiniz onlarca aktivite sizleri bekliyor.   

MEDİTASYON 

ve TERAPİLER

Nefes terapisinden, çamur, yosun, tuz terapisine, tercih ettiğiniz günlük yoga ve meditasyon programları ile sağlıklı ve dinç bir başlangıç  Chivi’de.

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

Görünüşlerimiz, parmak izlerimiz, yaşam tarzlarımız bizlere özel ve tek. Peki ya beslenme alışkanlıklarımız? Chivi ile size özel beslenme alışkanlıklarını tespit etmek, bunu bir hayat felsefesine çevirmek, sağlıklı bir ömür için yapılması gerekenler listesinin başında. 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Karakter analizinize göre uygulayabileceğiniz sağlıklı yaşam modeli ile ailecek yeme içme alışkanlığınızı sürdürülebilir kılacak; Chivi metodu ile sürdürülebilir sağlıklı yaşamın temellerini birlikte atacağız. 

KARTEPE

Marmara bölgesinin merkezinde İstanbul’a yaklaşık 1.5 saatlik mesefade olan Kartepe; muhteşem havası, gür ormanları, bol oksijeni, eşsiz manzaraya ev sahipliği yapan bölgeleri ile aile boyu bir tatil keyfi sunuyor.  

büyük dönüşüme hazır mısınız?

hemen bugün başlayın!

Sağlıklı Yaşam Kitapçığımızı buradan okuyabilirsiniz.

tanış, dönüş, yaşa

Merkez Ofis:

Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No:36 D:1 Beyoğlu / İstanbul

Tel: 0212 221 12 21

e-mail: chivi@chivi.life

Kartepe:

The Greenpark Kartepe Resort SPA Kartepe / Kocaeli

Tel: 0262 315 47 00

Faks: 0850 202 33 08 

copyright 2018  •  chivi.life